Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILDIRIM DÜŞMESİ

27.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nilüfer
Rüyamda akşam vakti bir göl kenarında göle yıldırım düştü o ışıklar banada geldi ve kelimeyi şaadet getirdim öleceğim diye ama ben ölmedim sonra bi haber aldım orda erkek kardeşimin üzerine düşmüş ve şehit oldu diyolar kendisi polis büyük bir silay görüyorum ve sesini duyuyorm sonra teyzemin oğlununda şehit olduğunu söylüyorlar çok üzülüyorm tek başıma ağlayıp ve yürüyerek şehire iniyorm bir otobüse binip aileme haber götürmeye çalışıyorum.bu gecede rüyamda yıldırım düştü bu kez babam vardı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Birden çok kez görülen aynı içerikli rüyalar haberci olmazlar. Belli ki size yıldırım düşmesi ile ilgili konuları hatırlatacak bir olay yaşamışsınız. Bunun ne olduğunu bilemezsiniz. Sizi etkileyen bir olay sırasında dinlediğiniz bir müzik yıllar sonra yeniden o olayın bilinçaltınızda kıpırdamasına neden olabilir. Aslında rüyada yıldırım düşmesi çok iyidir. Para ile ilgili güzel gelişmeleri haber verir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA