Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILDIRIM DÜŞMESİ

19.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hasan Keskin
Elinde tüfekle avdan dönen komşularımızı görülüyor Eve yürürken yavrusu ağzında gibi ağzında ağzı açık bir kuş gagası daha olan kuş.Eve geldiğimde bembeyaz lapa lapa kar başlıyorHeryer beyaz oluyor. Yaz günü kar keyfi diye mutlu oluyorum. Eve girip pencereden kar izliyoruz ailemle uzakta yıldırım sonucu büyükpatlama oluyor ailemi kucaklayıp duvarın dibine eğiyorumAlevler eve hızla yaklaşırken bir elimle açık unuttuğum cama bastırıp biyandan ailemi kucaklıyorum ev sarsılıyor alevler geçip gidiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir beklenti içindesiniz ama hala olmamış. Ailenizle yalnızsınız, dışa açık insanlar değilsiniz, kendi aleminizde yaşıyorsunuz ve bundan dolayı da mutlusunuz. Ani bir gelişme olacak, değerlendirmeyi bilirseniz elinize büyük bir para geçebilir. Kafanızı kuma gömerseniz kısmet sizi es geçecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA