Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILANIN TAVUK YEMESİ

07.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tbkln
Kayınpederimin çiftliğine gidiyoruz görümcem kayınvalidem nişanlım var çiftliğe giderken çam ormanlarının arasında inişli çıkışlı yollardan gitmeye çalışıyoruz tepeyi geçiyoruz kocaman bir nehir güldür güldür akıyor bi anda nehrin içinde koca timsahlar akıp gitmeye başlıyo tam burda da yılanlar vardır diyecek oluyorum ki ayağımın dibinde yılanlar çöreklenmiş kocamanlar irili ufaklı o anda yukardan sarkan dalla görümcemi kucaklayıp yılan üstünden atlıyoruz arkasından yılan bi tavuk yiyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ailecek sizi tehdit edecek bir düşmanlık söz konusu. Bu süreçte panik olmayın. Eğer eliniz ayağınız birbirine dolaşırsa onların ekmeğine yağ sürersiniz. Yılanın tavuğu yemesi maddi zorlukların evin ve ailenin bereketini yok edeceğini söylüyor. Her şey sizin tutumunuza bağlı. Sezgilerinize güvenin ve önceden önlem alın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA