Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILANIN KADIN OLMASI

23.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen guzel89
Aksamuzeri yururken bir küçük yılan görüp hiç umursamadan gidiyorum biraz ilerleyince arkama dönüp baktığımda büyük siyah ve kırmızı benekleri olan bir yılan bana doğru geliyor. Sonra hava kararıyor ordan ayakları olan bir yılan cıkıyor beni yiyeceği zaman la havle vela kuvvete illa billahil aliyyil azim diorum sonra gidiyor ve kapalı bir kadın olarak geliyor kadının kuyruğunda yılan var ve bana birşey yapmıcanı söyleyip yılanı toprakta saklıyor sonra gözleri kör gibi olan kedi o kadının ayagını tırmalamaya çalışıyor sonra karanlığa doğru koşuyorum arkamdan o kadında koşuyor ama yakalayamıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi bir sorun yaratacak bir düşmanlık söz konusu. daha önce de yolunuza böyleleri çıkmış ama bu sefer durum ciddi ve tehditkar. İnancınızla bu kötülüğü yenebilirsiniz, kendinize inanın. Yakınlarınızda bazı nankör ve ruhsuz insanlar da bu düşmanığa alet olabilir. Zarar görmeyeceksiniz ama bazı şeyleri de öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA