Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILANI CEPTE TAŞIMAK

29.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen heavydreamer
Rüyamda havaalanı gibi bir yerdeyim ve dışarıdayım. Bir uçak hızla iniyor aşağıya. Bir yılan yavrusu minicik cebimde taşıyorum. Daha sonra onu besleyip büyütüyorum. Evcilleştiriyorum Biraz korkarak başını okşuyor ve yanımdakilere bakın aslında zararsız diyorum. Daha sonra içeride görüyorum kendimi üzerimde bir gömlek var ama açık göğüslerim görünüyor gömleği değiştirip başka bir gömlek giyiyorum ve kapatıyorum. Parti gibi bir yerdeyim. Bir eş seçmem gerekiyor ama kimseyi beğenmiyorum. Çok tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir maddi fırsatı değerlendirip, bu konuda umutlanacaksınız. Belki işinizden ayrılıp tazminat alabilirsiniz. Durumunuzu bilmiyorum ama maddi fırsatın bir şirketin küçülmesi ya da kapanması ile ilgili olabilir. Gömlek değişikliği de iş değişikliğini anlatıyor. Kariyerinizle uğraşırken özel ilişkilere fırsat bulamıyor olmalısınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA