Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILANDAN KAÇMAK

24.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyla ecrin
Merhaba benle kiz kardesim tarla gibi bir yerde yuruyorduk kardesim yolunu degistiriip bir tepeye dogru yuryordu ona seslendim gitme o tepe yilanlarla dolu ama yurdu bende pesinden gittim tepe olmus oldurulmus yilanlarla doluydu kardeşim e gidelim dedim o sirada bir yilan cikti karsimiza ben dua ettim yilan uzaklasti kardesime yoneldi pesimizden geliyordu ben kuucuk taslari attim yılına kardesimden uzaklasin diye ama gitmiyordu bir kapidan cikacaktik ama yilan yakindi firsat bulamiyorduk cikmak
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşiniz yetişkinse ve çalışan biri ise, bu rüya kariyer ya da para için kader yolundan ayrılacağını haber veriyor. Hedefine odaklanacak ve ikazları da duymayacak. Aslında varmaya çalıştığı yer, daha önce pek çoklarını yutmuş tuzaklarla dolu. Siz göreceksiniz ama o görmeyecek. Maddi konularda büyük sıkıntılara düşebilir ve siz de onun yüzünden aynı şeyleri yaşayabilirsiniz. Kendisine rüyayı ve yorumunu anlatın bence. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA