Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILAN ISIRMASI

02.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kardelen
Bana gelen bir iş teklifi üzerine istihareye yatan teyzemin rüyası: Köyde bahçede uzunca bir ipin asılı olduğunu ve bu ipin üzerinde bir sürü siyah yılanın asılı olduğunu görmüş.Tam bu ipin altından geçerken bir tanesi sırtına düşmüş ve ısırmış.Bir de rahmetli annanemin beyaz bir arabaya bir kadınla bindiğini ve arabanın bir su kanalına düşerek kaybolduğunu görmüş.Tşk .ler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüyaların sizinle ilgili olduğunu sanmıyorum. İstiare rüyaları ne yazık ki çok ender istenen sonucu veriyor. Bu rüya teyzenizin maddi bir sıkıntıyı göz göre göre üstlendiğini ama bundan zarar göreceğini söylüyor. Aslında görünen köy klavuz istemez, her şey ortada ama ısrarla bu yönde seçim yapacak. Anneanneniz vefat edeli çok olduysa aileden ya da tanıdıklardan bir vefat ya da kaza haberi gelebilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA