Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILAN GÖRMEK

02.03.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
Oturma odasındayım loş bi karanlık var kapı çalıyor,kapının önünde uzunkısa genç erkek topluluğu var,kapıyı açıyorum annemi soruyorlar yok evde deyip kovmuş gibi davranyorm,kısa boylu olanın elinde 3 diş fırçası bulunan kabı alıyormkocam kocaman bir yılanı bana tutup göstrdi ben kaçtım sonra beni ikna edip yılana yklaştırdı ısırdı beni yılan deyip feryat ettim.Memleketimde yolları geziyorum küçük bi yer olmasına rağmen heryerbina şaşırıyrm,iş arkadaşmla,uzmanım görüyrum arkadaşım gelip arkamdan
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Annenizin çevresindeki bazı olayalar ya da kişiler aileye bir maddi fırsat getirebilirler ama siz korkularınızı yenemediğiniz için bu fırsatı kullanamayacaksınız. Pek çok idealiniz var ama hiçbirini gerçekleştiremiyorsunuz çünkü sistemli değilsiniz. Başaramadıklarınız için de başkalarını suçlama adeti edinmişsiniz. Oysa ki başarısızlıkların sorumluluğunu alabilseniz bunlardan ders çıkartmayı da öğreneceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA