Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YILAN GÖRMEK

10.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Beyaz
Rüyamda sevgilimle ve annesiyle tatildeyim.odalarımız ayrı.yatıyoruz.oda da içiçe geçmiş iriliufaklı renkli bir çok yılan yumak şeklinde duruyo.üzerine bir karga gelip birtanesini yemeye başlarken kendigsi av oluyo ve gagası kalıyo.yatağın üstünde birçok aga var.sonra dışarı çıkıyoruz sağanak yamur var altında eğleniyoruz ıslanıyoruz.AlışVeriş yapıp eve dönerken dar bir yoldan öndr ben yürüyorum yine yılanlar sağdan soldan bana atlıyo yakaladığımı öldürüyorum kimisi ısırıyo.her renk yılan var
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bilgeliğine hayran olunacak kimselerin bile başedemediği maddi, manevi sorunlarla baş etmeyi, etkilenseniz bile vazgeçmemeyi çok küçük yaşta öğrenmişsiniz. Savaşçı bir ruhunuz var ve dünyaya da savaşmak için gelmişsiniz. Sizi yıldırmak çok zor. Karar verdiğiniz şeyler için mücadelenizi sonuna kadar sürdürürsünüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA