Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEŞİLE SARILI OLMAK

22.09.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen HÜSEYİN ÖZER
İyi Günler 3 gün önce kız kuzenim kaza geçirdi çoçukları ve kız kardeşi yaralandı ve kocası öldü ve bir rüýa gormus suan oda hastanede yatmakta biz söylemedik daha kocasinin öldüğünü ve bir rüya görmüş kocasını tabutun içinde el sallamiş ve adamlar götürmüş zaten öldüde biz soylemedik daha oldügünu fakat kiz kardeşi yani diğer kuzenim yogun bakimda doktor mucize allaha kalmiş diyor o kız kardeşinide gözü açık yeşil kilimin içinde görmüs bunu yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Yeni ölenlerle ve ruhların yolculuğu ile ilgili çok yorum yaptım. Onları mutlaka okumanızı tavsiye ediyorum. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarıma ulaşabilirsiniz. Gelelim rüyanıza; ölen erkek karısına veda etmiş. Kız kardeşe gelince ölümü kabul etmiyor. Ruhunu ve bedenini sarmaladıkları örtü onu iyileştirmeye çalıştıklarının işareti. Yeşil, devadır, ilaçtır, iyileşmedir. Gözlerinin açık olması zaten maddi dünyadan kopamadığının işareti. Ruhu vazgeçmezse bu kız yaşayacak, ilahi güçler bunun için uğraşıyorlar. Ben pes edeceğini sanmıyorum. Umuyorum en kısa zamanda geri dönecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA