Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEŞİL GİYMEK

08.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Şükür
Merhaba Kâhin,rüyamda annem bana yeşil saten diz altı boyda çok şık bir elbise uzatıyor bunu giy diyor giyiyorum altına da gökmavi rengi bir pantolon giyiyorum o vaziyette arabama gidiyorum eşim direksiyonda uyuyor onu uyandırıyorum. Sonra yine annem bu kez kırmızı ipekten şifon gibi tiril tiril bir elbise veriyor.sonra görümcem eşi ve bebekleri geliyor 2 yaşındaki kızlarını seviyorum.altına bakıyorum bezi kabarık dur ben temizlerim diyorum bezi açınca kaka görüyorum görümcem bezle alıp atıyor.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Anneniz sayesinde hem toplum içinde kendinize iyi bir yer buluyorsunuz hem de dikkat çekici oluyorsunuz. Anneniz bunu size aşılıyor sanki. Eşinizin içinizde yaşadığınız duygulardan haberi yok, bu durum sizi üzüyor olabilir. Görümcenizin bebeği onlar sayesinde gelecek haberleri temsil ediyor. İş görüşmeniz olumlu geçecek, sizi sıkıntıdan kurtaracak gelişmeler olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA