Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEŞİL GİYMEK

16.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen zzz
Elimi lavobada yıkıyorum ama her yer kıl dolu,pis.kardeşime sen mi kirlettin buraları diyorum neden karısı temizlemedi diye düşünürken.Birden kendimi çıplak görüyorum o arada uzun zamandır konşmadğmız amcam gelyor, hemen elimle kapatıyorum kendimi,çok hafif göğüslerim görünüyor, perde ile kapatılmış bir odaya girip kıyafet bakıyorum,kardeşimn kaynanasının elbisleriymiş,mor,sarı sütyen,mor sütyen olblr bana diye dşn etek vs buluyorum bir tek etek giyorum,üstüm giyinik oluyor,yeşil pantlon varmış
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kardeşinizin ve ailesinin sorunları var. Siz onların yanında dertsiz ve biraz da gamsız biri olabilirsiniz. Ama bu sorunların kendilerinden kaynaklandığını düşünüyorsunuz. Kendi sorunsuz halinizi herkesin bilmesini de istemiyorsunuz belki de nazar değer diye korkuyor olabilirsiniz. Yakında verimli ve bereketli bir döneme gireceksiniz. Kısa bir yol size maddi konularda çok istediğiniz şeyleri taşıyabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA