Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YEŞİL DÜĞMEYE BASMAK

29.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Garip
Kahin hanım hayırlı günler rüyami anlatıp yorumunuzu rica ediyorum sevgiller:) bir adam görüyorum ve elimde bir tüfek ona dogrutuyorum ama tetik çalışmıyor birturlu ateş almıyor benle dalga geçiyor çok kızıyorum ona atesliyorum ama mermiler onun önüne patir patir düşüyor bişey olmuyor sonra silaha bakıyorum bi yeşil renkte düğme var ona basiyorum çalışıyor adami kafasindan vurup öldürdüm ellerimi yıkayıp umursamiyorum sanki ben vurmamisim gibi caktirmiyorum ama bir şahidim var beni ele vermiyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir erkeği istemişsiniz olmamış. Yeniden yeniden denemeler, başka erkeklerle ilişkiler istediğiniz sonuçları vermemiş. Çünkü onları yeterince istememişsiniz. Şimdi karşınıza biri çıkacak ve ruhunuz bir düğmeye basılmış gibi ona doğru meyledecek. Onun hayatını değiştireceksiniz ama bu size haz verecek mi onu bilmiyorum. Ben rüyanızı evli olmadığınızı ve bir ilişkiniz olmadığını düşünerek yorumladım. Böyle değilse konu işle de ilgili olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA