Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YERLERDE ÇORAP GÖRMEK

16.06.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen carmesi
Rüyamda akşam vakti yanımda kim olduğunu hatırlamadığım bir erkekle birlikte yürüyorum, kim olduğunu hatırlamıyorum ama ona karşı bir şeyler hissettiğimi biliyorum. Yürürken yolda yerlere atılmış bir sürü çorap görüyorum hepsi siyah ve tamamen yerleri kaplamış durumdalar. Daha sonra eve geliyoruz, evin altında simitçi varmış oraya giriyor ve simit satın alıyoruz. Bir simidi paylaşarak yiyoruz ve satın aldığımız dört simidin iki tanesini ona veriyorum iki tanesini de ben alıyorum. Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İlişkileriniz hep sorunlu olmuş. Ne zaman birisine ilgi duysanız kader karşınıza bir sürü dert çıkartıyor. Bundan sonrası için bbu durum böyle olmayacak. Hayatınıza girecek biri ile ekmeğinizi de kaderinizi de bölüşeceksiniz. Sorunlardan uzak yaşayacaksınız. Ben rüyanızı evli olmadığınızı düşünerek yorumladım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA