Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YERE YORGAN SERMEK

18.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin
Bir odadayım.Yere yorgan seriyorum.Komşum ve kızı kenarda oturuyorlar.İçeriye 3 ay önce vefat eden damadı giriyor.Ayağında,vişne renginde topuklu bayan terliğini yanlışlıkla verdiğimi görüyorum.Koltuğa oturuyor.Bende olan saksı çiçeğimin tamamını yolmuş.Elinde kökü kalmış,topraklar da etrafa saçılmış.Şaşırıyorum,ne yaptın diyorum.Diğer boş bir çiçek kasasının içine bırakmasını söylüyorum.Ben dikerim diye.Bırakıyor.Bir diğer odaya giriyorum,yatakta bebek yatıyor.Onu emziriyorum.[Evliyim.]
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Aslında rüya ölen kişi ile ilgili olabilir. Yeni ölenlerle ilgili yorumlarımı okumanızı tavsiye ederim. Aileye de durumu bu şekilde iletebilirsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarıma ulaşabilirsiniz. Eğer bu rüya ölen kişi ile ilgili değilse yolla ilgili bir konunun yeniden gündeme geleceğini ve yapılan bir yanlışlık nedeniyle vazgeçilmek zorunda kalınan beklentilerin yeniden gündeme geleceğini simgeliyor olabilir. Biraz emek vermek gerekecek ama sonuçlar çok iyi olacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA