Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA YERDE AKMAK

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kadir Yılmaz
2 gün önce gördüğüm rüyanın hala etkisindeyim. Rüyamda yatağımda yatıyordum ve birden eriyip yataktan yere akmaya başladım. Kendimi toparlayıp ayağa kalkmaya çalışsam da olmuyordu. Sonra yüzer gibi hareketler yaparak yerde akmaya başladım. Denizde yüzmek gibi bir histi. Balkona kadar akıp balkon giderinden aşağıya hızla iniyordum ki uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ruhunuzu bedeninizden ayırmışsınız ama bu rüya ruhun üzerinde ağır enerjiler olduğunu söylüyor. Normalde bu ayrılışlar ruhun yükselemesi ile başlar. Beden aşağıda kalır, ruh uçar. Sizdeki terslik negatif enerji yoğunluğundan kaynaklanıyor. Böyle durumlarda aslında genellikle ruh bedene yapışır çıkamaz ama bir şekilde çıkmışsınız. Üzerinizde niye negatif enerji var bu kadar, bir düşünün. Çok ağır sıkıntılar mı yaşadınız, bedensel hastalıklarınız mı var, büyüye ya da nazara maruz kalmış olabilir misiniz ya da vebal mi yüklendiniz? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA