Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLENLERLE KONUŞMAK

23.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hamuş
Merhaba. Erkek arkadaşımla 4 ay sonra sözümüz var. Rahmetli anneannesini de çok severdi. Rüyasında anneannesinin elini öptüğümüzü görmüş bu niyetimize onay verdiği anlamına gelebilir mi : Birde anneannesi milliyetçiliği bırak demiş son zamanlarda cok haber izliyor bunun bilinçaltı olabilir mi? Teşekkür ederimm şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Herhalde anneanne öleli iki yıl olmamıştır. Bu durumda onun ruhu henüz ara boyutta ve yaşamla ölüm arasında. Bu boyut hayaller alemidir. Bizler uykumuz esnasında bilincimizle ya da astral seyahat yaparak bu boyuta geçer, ölülerin hayallerinin içinden geçeriz. Hem onların enerjileri bizi çeker hem de biz onlara asılırız. Ta ki onları unutuncaya ve onlar ölüler katına çıkıncaya kadar bu böyle sürer gider. Anneanne yaklaşık iki yıl bu ara boyutta kalacak. Bu aşamada onu gördüğünüz rüyalar gerçekten onun hayalleri ve düşünceleri olacaktır. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak diğer yorumlarımı da okuyunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA