Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLENLERİN İSTEKLERİ

18.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen nehir
Hayirli gunler. Ruyamda kirgin oldugum yengemin bir kac sene once vefat eden kirgin Anne si ni goruyorum. ..biz onu ölmüs sanarken o olmemek icin benden kendisini kizimla tirmanmaya calistigim tepeye cikarmami istiyo guya orda iyilesecegini dusunuyor. ..sasiyorum cunku orda bir dr varmis guya halbuki cok yasli bize beni burda birakmayin diye sitem ediyo. Ayni zamanda yeni bir ev goruyorum bana ait guzel genis. ....ama sanki aplamin evi daha guzel diye geciriyorum icimden tsk yorumunuz icin
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenler dünya zamanı ile yaklaşık iki yıla ya da iki yılı aşan sürelerde dini kitaplarda araf diye tabir edilen ara boyutta kalırlar. Bu süreç ruhun ölümü kabullenmesi, iyileşmesi ve vicdanı ile yüzleşmesi için gereklidir. Bu aşamadan sonra bazı ruhlar yeniden bedenlenmek için dünyaya dönerler ve bazıları da ölüler katına çıkarlar. Yengenizin annesi bu ara boyutta şu anda ve sanırım çok büyük azaplar çekiyor, helallik beklentisi olabilir. Onu affetmediğiniz için dünyadaki enerjilerden kopamıyordur. Onu affetmelisiniz ki ruhu huzura kavuşsun. Gördüğünüz ev sizin hayatınız, onu affederseniz o çekimden kurtulacağınız için sizin de yaşamınız güzelleşecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA