Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLENLERİN BİR ŞEY İSTEMESİ

17.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba, Bir arkadaşım gece beni uyandırıp, rahmetli olalı 2 yılı geçmiş annesini gördüğü rüyasını anlattı yorumlamam ve dolayısıyla size sormam için: Orta yaşı geçmiş İnternet olmayan kapalı kadınlar arkadaşım. "Annem rüyamda 'Bana hayır yapmıyorsunuz, 7 çocuğa birer taneden 7 gömlek giydirin' dedi" diye anlattı rüyasını. Hayır yapıp 7 Yasin okuruz ama çocuklar ve gömlek kısmı ne demek istiyor tereddüdünde kalındı. Selam ve teşekkürlerimizle.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz benim devamlı okuyucumsunuz. Yeni ölenlerle ilgili yorumlarımı okumuşsunuzdur diye düşünüyorum. Arkadaşınızın annesi hala maddi alemin etkisinde. Oysa ki yapılan hayırların ölülere yararı olmaz. Ama ölüler ara boyutta ya da arafta hayal aleminde yaşarlar. Zaman zaman ölümlerini kabullenseler de genelde yaşadıklarını zannederler ya da en azından dünyevi isteklerde bulunurlar. Siz yine de arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ara boyut ve yeni ölenler hakkında yaptığım yorumları okuyunuz. İslamiyette de başka inançlarda da yedi sayısının özel bir anlamı var. Belli ki bu bayanın ruhu bu anlayışla kendini kabir azabından kurtarmaya çalışıyor. Yedi çocuğa yapılacak yardım ile ilgili dünyevi bilgisi vardır mutlaka. Onun istekleri gelip geçicidir ve asla yapılanın ona faydası olmaz. Yine de ailesi dualarını esirgemesinler. Sonuçta orada yaşanacak süreç konusunda kısmi bilgilerimiz var. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA