Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLENLERİ KÖTÜ GÖRMEK

22.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Üzgün
Sevgili kahin 7mayıs2014 de babamı 41 günlük yoğun bakım sonrası organ yetmezliğinden kaybettik birçok hastalığı vardı şeker kalp tansiyon vs ama biz ona bebek gibi baktık gözünün içine bakıyorduk geçen gece rüyamda onu gördüm koskocaman bir mekanda bir sürü erkek işkence görmüşler babamı arıyorum yerde bornozla üstü başı kir içinde sakalları uzamış kafası yarılmış kan akıyordu yorumlarsanız çok sevinirim konuşamıyordu tükenmişti çok etkilendim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar ara boyutta kalır. Araf dediğimiz yer ya da belki de kabir azabı tabir edilen durum budur. Bu süreçte ruh ölümü idrak eder, kendi kendisi ile yüzleşir (çünkü ego ortadan kalkmıştır) ve yaraları tedavi edilir. Gördüğünüz rüya babanızın bir hayali, kendisini o vaziyette görüyor, demek ki hala ara boyutta. Biz uyku esnasında bu ara boyuta çıkar ve yakınlarımız tarafından onların hayallerinin içine çekiliriz. Siz de babanızın hayalinin içinde yer almışsınız. Fiziki olarak böyle bir durum yok, sadece o böyle hissediyor. Bir süre sonra günahlarının veballerini üzerinden atacak ve ya ölüler katına çıkacak ya da yeniden bedenlenecek. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak bu konuda yaptığım diğer yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA