Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZLA KONUŞMAK

21.07.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen handan ince
Merhaba ruyamda annemı gordum ve annem hayatta degıl kendısıne bır pantolon gosterıyorum onu aldım dıye sınırlenıyor bagırıyor ama kızdıgını sadece yuz mımıklerınden anlıyorum sesı sadece kulagımda yankılanıyor dudakları hareket etmıyordu ve bende anneme sınırlenıp etrafta kutular war onlara vuruyorum onlara vurunca ıcınde sut warmış sut yere dokuluyor bunu neye yorumlarsınız
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sanırım anneniz öleli iki yıldan az oluyor. Bu denli kızdığına göre hala kendini maddi alemin bir üyesi sayıyor ve ölümü idrak etmemiş. İki yıla yakın böyle bir hayal aleminde, ara boyutta kalcak. Ondan sonra hem vicdani yüzleşmesini yapmış, hem enerjisini tedavi etmiş hem de ölümü kabullenmiş olarak ölüler boyutuna geçecek. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Daha önce yeni ölenler konusunda yaptığım yorumları, arama bölümünü kullanarak okuyabilirsiniz. Bu konudaki bilginiz artarsa bu tip rüyalara daha iyi anlam verebilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA