Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZIN EŞYALARINI KARIŞTIRMAK

29.02.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cadıı
Ben babamı 1 yıl 1 hafta önce kaybettim ve rüyama o girdi ,rüyamda babamın neden gittiğini merak edip araştırıyordum neden öldüğünü,bir iz sebep arıyorum neyse akşam vakti evde annem erkek kardeşimle oturuyoruz siyah bir şemsiye açtım içinde deste şeklinde para saklamış sonra yastıklara baktım gene içinde iki ayrı deste katlanmış şekilde para var ve sonra yastığı kurcalayınca siyah kaplı bir defter buldum sonra uyandım ne olduğu hakkında bilgi verirseniz memnun olurum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle yeni ölenler hakkında yazdıklarımı okuyun. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak ruhların yolculuğu hakkında bilgi sahibi olun. Sonrasında yorumumu daha net anlayacaksınız. Babanız size bir şey demek istiyor. Siyah kaplı bir defter olmalı evde bir yerlerde. Onu bulmaya çalışın. Ayrıca eve para da saklamış olabilir gerçekten. Babanızın ölümünde bir şaibe mi var? Neden sebebi bulmaya çalıştınız siz? Bana yeniden yazabilirsiniz, edindiğiniz bilgiler ışığında rüyayı yeniden değerlendirelim, olur mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA