Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZIN AĞLAMASI

27.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Umut
Bundan 2 sene önce öz ablami kaybettim sevgilisi önce ablami sonra kendini vurdu onu çok özlüyorum intikamimi alamadığım için de içim de hala bi sinir var her gece ama her gece rüyamda ablamin vuruldugu anı görüyorum bana yalvariyo yardım et diye Ağlıyorum ama bir türlü yardım edemiyorum sadece öyle bakarak Ağlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ağır travma yaşıyor olmalı ablanızın ruhu. Aniden sonlanan genç yaşamlarda ruhun ölüme alışması çok zor olur. Yeni ölenlerin ruhları belli bir süre bir ara boyutta kalırlar. Bu süreçte ruh, vicdani hesaplaşmasını yaşar, ölümünü idrak etmeye çalışır ve yaraları iyileştirilir. Ancak çok genç ölümlerde geride kalanların acıları sürekli onları maddi aleme çeker ve bu süre çok uzar. O zaten yaralı bir ruh bir de siz onu aşağı çektikçe bir türlü o zor süreçten çıkamıyor. Halbuki maddi alemi terkedebilse ruhu huzura kavuşacak ve ölüler katına çıkacak. Bu süreçte ruhlar ara boyutta sürekli bir hayal aleminde yaşarlar. Siz de bu hayallerin içine mıknatısla çekilir gibi çekilirsiniz. Astral seyahat yapabilen ruhlar ara boyutta ölülerin hayallerinden sık sık geçerler. Bu rüyaları bu anlattıklarım yüzünden görüyorsunuz. Gördükleriniz ablanızın hala kendini inandıramadığı şeyler. Onu özlemeyi ve düşünmeyi bırakmalısınız ki ruhu huzura kavuşsun. Siz onu çektikçe gidemeyecek çünkü. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA