Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

08.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen gorkem1979
Merhabalar,yeni üye oldum arkadaşimin tavsiyesinden dolayi babami kaybedelui 1 sene oldu,şimdi ailemle mahkemeliğiz miras davasindan dolayi.rahmetli babami evimiz mutfağinda bana arkasi dönüktü.bende babami evimizin dişarisindan kendisine sesleniyordum.bir baktim bana döndü ama yüzünün heryeri traş köpüğü ile kapaliydi ve 2 elide havadaydi yürümekte zorlaniyordu.ama evin içinde kimse yoktu .çok korktum rüyayi görünce.bu ne anlama geliyor.ahirette azabmi çekiyor lütfén acilen cevaplaya bil
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu konuda çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarsanız diğer yorumları da okur, bu konuda daha geniş bilgiye sahip olursunuz. Babanızın ruhu yaşamla ölüm arasında bir yerde bekliyor şu anda. Buraya ara boyut diyoruz. Ara boyut ruhların ölümü idrak etmeleri, kendileri ile yüzleşmeleri ve vicdani muhakemeyi sağlar. Ayrıca ruhun kaybolan enerjisi tazelenir. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek. Ruh burada kendi hayalleri içinde yaşar. Bizler uyku esnasında bu boyuta ruhsal yolculuklar yaparız ve kendi yakınlarımızın hayallerine çekiliriz. Belli ki siz de babanızın hayallerinin içinden geçmişsiniz. Bu hayaller genelde acı dolu oluyor ne yazık ki. Ölümü kabullenme aşaması zordur. Ancak bu rüya babanızın bu kavgayı kesmenizi istediğini görüyoruz. Traş olması, ruhumu daha fazla yormayın anlamına geliyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA