Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

18.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İsimsiz Kahraman
Yaklaşık 1,5 ay önce vefat eden babamı rüyamda içine şeytan girmiş olarak gördüm. Babamın dış görünüşü aynıydı fakat gözlerinin içinde kırmızı alevler gözüküyordu. Babamın sol koluna annem girmişti ve o sırada babamla göz göze geldik. Bana çok sinirli ve öfkeli bir şekilde bakıyordu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanızın ruhu şu anda yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyutta. Ruhlar ölümden sonra burada, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kalırlar ama orada zaman bu şekilde akmıyor. Kutsal kitaplarda adı geçen araf dediğimiz yer de bu boyuttur. Ruh burada ölümü idrak etmeye, vicdanı ile yüzleşmeye mecburdur. Dünyevi yaşamda çok acı çekmiş ruhların enerjileri burada iyileştirilir. Sonrasında ise ruhlar ya yeniden bedenlenir ya da ölüler katına çıkarlar. Ara boyut bir mekan değil, bir hal'dir. Ruhlar burada kısa kısa gelip giden kendi hayallerinin içinde yaşarlar. Hayaller ilk başlarda korkunçtur. Bedenden ayrıldıkları için kendilerini kötü biçimde görürler. Sizin gördüğünüz gibi şeytan ya da canavar olabilirler, toprağa battıklarını, bedenlerini kurtların yediğini görürler. Bunlar tamamen dünyevi bilgi ve inançlarla ilgili şeylerdir. Bizler uyku esnasında bu ara boyuta yolculuk yaparız ve onların hayallerinin içine çekiliriz. Sizin gördükleriniz babanızın anlık hayalleri. Onu bazen çok mutlu bazen çok acılı görebilirsiniz. Ara boyuttan çıkan ruhları artık sadece haberci rüyalarda görürsünüz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak çıkan diğer yorumlarımı da okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA