Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

11.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen huriye
Rüyamda 25.06.2016 tarihinde ölen kayınpederimi gördüm. Yüzüne beyaz traş köpüğü sürüyordum. Ama traş etmedim. Sonra kayınvalidem kabak çekirdeği ve kavrulmamış fıstık yiyiyordubu arada kayınvalidem yaşıyor. Ben de kayınpederime dedim ki: Bak bak annem kimseye haber etmeden tek başına yiyiyor fıstıkları...Sonra kayınpederim de 'öyledir o' dercesine kafasını salladı konuşmadan...
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Yeni ölenlerle ilgili diğer yorumlarımı okumanızı tavsiye ediyorum. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Ama bu rüya, bu kategoriye girmiyor. Bu rüya sizin bilinçaltınızla ilgili. Siz kayınpederinizi severmişsiniz ama kayınvalidenizi sevmiyorsunuz. Onu traş etmeye çalışmanız, onun sıkıntılarına üzüldüğünüzü gösteriyor. Siz üzülürken kayunvalidenizin olmadık şeylerle eğlenmesine kızmışsınız. Rüya bu kızgınlık üzerine kurulu, onu kayınpederinize şikayet ediyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA