Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

04.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Es
Rüyamda ağustos ayında vefat eden babamı gördüm çok görür görmez rüyamda baba baba diye ağladım ve uyandım. Aynı gece Bir okulda arkadaşlarla olduğumuzu gördüm daha önce o okulu rüyamda görmüştüm okuldan çıktığımız zaman babam insanlarla masada oturuyordu. Uzun güzel kalabalık bir masaydıydı. Masanın sağ ve sol tarafında insanlar oturuyordu sağ tarafta en başta babam oturuyordu mutluydu sarılıp iki yanağını koklayarak uzun uzun öptüm oda beni öptü. Bu rüyada babam gerçek midir acaba?
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Babanız şu anda o ara boyuttadır. Biz uyku esnasında bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de babanız hayallerinin içinden geçmiş olmalısınız. Şu anda öldüğünü kabule edemediği için sıkıntıdadır. Onun için buradan yapabileceğiniz hiç bir şey yok. Her ruh bu süreci yaşar. Bu süreç dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl sürecek ve sonra onun ruhu ölüler katına çıkacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA