Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

30.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen olcay yıldırım
20 gün önce babam vefat etti köyüne defnettik.kızkardeşimin 14 yaşındaki kızı bugün rüyasında şöyle görmüş.dedemi köy evi gibi bir evde gördüm dedem küçük çocuk gibiydi elimden tutuyordu dedi.yigenimin babaanneside yemek ver çocuğa demiş.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Yeni ölenlerin ruhları bir ara boyutta belli bir süre beklerler. Bu süreçte hayaller aleminde yaşarlar. Tıpkı yaşadıklarındaki gibi olayların içinde bulunurlar ama tek fark bunların gerçek olmamasıdır. Çoğu kez kendi yarattıkları hayallerin içinde üzülürler ya da mutlu olurlar. Bu hayallerin hemen hemen hepsi vicdani yüzleşmeler, pişmanlıklar, endişeler ve acılarla ilgilidir. Mutlu edici şeylere çok az rastlanır. Yaşayan insanlar uyku esnasında bu ara boyuta çıkarak ölülerin hayallerinin içinden geçerler. Yeğeniniz de dedesinin hayallerinin içinden geçmiş. Bu konuda çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarımı okursanız daha iyi anlayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA