Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

15.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mahsun
Merhaba,rüyamda geçen sene vefat eden dedemi gördüm,kocaman bir kaptan dedeme su içiriyordum.daha da ihtiyacı var diye bol bol içirmek istiyordum.birden telefonda genelde yardım kampanyası düzenleyen öğretmenimle konuşmaya başladım yine bir yardım organize ediyorduk.uyumadan önce dedemin huzur içinde uyuması için dua etmiştim ve huzurlu oldugunu bilsem yeter demiştim acaba onla bi alakası var mıdır teşekkürler şimdiden
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Onu anınca onun ruhunda etkiler yaratmışsınız ve sizi kendi alanına çekmiş olmalı. Ölüler, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar, hayaller alemi diyebileceğim bir ara boyutta kalırlar. Bu süreçte ruh, iyileşir, yaraları sarılır, ölümü idrak eder ve vicdani yüzleşmesini yaşar. Üzerindeki veballer ve yaralar temizlendiğinde ölüler katına çıkar ve onları bir daha hep haberci rüyalarda görürüz. Biz, uyku halinde bu ara boyuta ruhsal bir yolculuk yaparız ve genelde de sevdiğimiz insanların yanına gideriz. Bazen onlar bizi çeker, bazen biz onlara ulaşırız. Dedeniz şu anda hala bedensiz olmanın idrakinde değil. Su içmesi bu yüzdendir. Merak etmeyin ruhu azapta olsa bunu farkederdiniz. Sadece bedene ait yoksunluklar çekiyor ki bu çok normaldir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA