Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

27.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Simge
Merhaba, 5 gün önce ablamı kaybettim dün gece rüyamda gördüm yeşillerin içinde ışıklar vardı ben onunla konuşuyodum fakat o benimle konuşmadı hiç anlamı nedir
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölen yakınlarımızı görmek.. Başınız sağolsun. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkar. Ablanızın ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ruhlar burada, adeta bir hayalin içinde yaşarlar. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Siz de ablanızın hayallerinin içinden geçmişsiniz. Şimdi o kendi durumuna anlam veremiyor çünkü öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra kendi kendini iyileştirecek, durumunu idrak edecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak. Bedensizken yapabildiklerini keşfedince ölmenin yeniden doğmak olduğunu anlayacak. Bu aşamadan sonra süratle ölüler katına çıkacaktır. Ondan sonra onu yalnızca haberci rüyalarda göreceksiniz. Aslında haberci rüyalarda ölüler genelde susarlar, konuşsalar bile bir kaç kelime söylerler. Ancak ablanız da susuyormuş. Bu durum bana ilginç geldi. Belki de henüz şaşkınlığı üzerinden atamamıştır. Onu yeniden rüyanızda göreceksiniz ve eminim o zaman sizinle konuşacaktır. Tabii bu dünyada sizinle ilgili bir kızgınlığı yoksa. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA