Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

22.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen seren ezer
Kardeşim 32 yaşında 11 mayıs 2016 tarihinde kanserden vefat etti. rüyamda bir prof bulmamı istiyordu. bacaklarının arkasında hafif yaralar vardı . annem doğum günümde neyapacak diye sordu doğum günü 06.07.2016 tarihinde doğum günü var sakın mayıs ayı deme nefret ediyorum o aydan dedi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle başınız sağolsun diyeyim. Yeni ölenlerin ruhları dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar, bir ara boyutta, hayaller aleminde yaşar. Kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı belki de budur. Aslında tam olarak bir azap süreci değildir. Burada ruhi maddi dünyadan ve maddi bedenden ayrılmanın travmasını yaşar. Ölüm idrak eder, incinen ruhu saflaşır ve aslına döner, vicdani yüzleşmelerini de bu süreçte yaşar. Hepimiz bu süreçten geçeceğiz. Zor bir süreç olabilir ama yaşanması gerekiyor. Kardeşiniz de bu dönemi yaşıyor, henüz öldüğünü idrak edemediği için hastalığına çare arıyor olmalı. Mayıs ayından nefret etmesi o ayda yaşadığı travmadan olmalı. Bu süreçte ruh yakınlarını kendi hayallerinin içine çeker. Böylece ölmediğini hem onlara hem de kendine ispat etmeye çalışır. Onu sıkça rüyalarda görebilirsiniz ama bu dünyadan onun için yapabileceğiniz bir şey yok. Hem yapsanız bile ona bir faydası olmaz ve hatta onun için yaptıklarınızı göremez. Yine sormak istediğiniz bir şey olursa bana yazabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA