Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

23.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen htc
Merhaba ben ölen nışanlımla ilgili rüyamı yazmıştım gördüğüm rüyalar bi nevi gerçekmi merak ediyorum bitane daha rüyamı anlatmak istiyorum Üzgün degildi ama bi okul bahçesi üzerinde atlet vardı teli ve kirliydi saçları uzamış ve kıvırcıktı sakallarıda uzamş sonra ben bi yere gidip geri geliyorum bakıyorum traş olmş üzerinde gri tşört tertemizdi bende ona benden habersiz nedn traş oldn diydum gülüydu ben yaşarken de traş olmasına karışıyodum kısa istemezdm rüymdda çk kızıydm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Gördüğünüz rüyalar onun hayalleri, siz o hayallerin içine giriyorsunuz. Ama geçende yazdığınız rüya sanırım bilinçaltınızın ürünü idi. Oysa bu rüya değil. Nişanlınız sizi hayallerinin içine çekiyor. Bir süre sonra bu durum azalacak ve nihayetinde son bulacak. Diğer gönderdiğiniz rüya bilinçaltınızın ürünü. Ben size arama bölümünden yaptığım yorumları okumanızı söylemiştim. Okudunuz mu? Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA