Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

11.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İris2626
Merhaba . Benim 3-4 sene önce öldüğü söylenen bir arkadasım vardı . Yani 5-6 tane ortak arkadasımız öyle söylemisti . Ve biz kavgalıydık en son onun kötü alıskanlıkları olduğu için . Bırakmasını söyledim , belki bırakır diye küstüm ama küs ayrıldık . Rüyamda ise bizim sitenin önünde duruyo . Ben ona ağlayarak " Nerdesin kaç zamandır , nerelerdeydin merak ettim " Saçlarının alt kısımlarını maviye boyamıs , bana ağlayarak " Sen bana destek çıkmadın , yalnız bıraktın beni . " diyodu .
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ölülerin ruhları maddi bedenden ayrıldığında yaşamla ölüm arasındaki bir ara boyuta çıkarlar. Aslında bu boyut bir mekan değil, hayaller alemidir. Burada vicdani yüzleşmeler yaşanır, ruhun enerjisi temizlenir, yaraları sarılır ve öldüğünü idrak etmesi beklenir. Bazı ruhlar buradan çabuk kurtulur ama bazıları yaşadıkları travmalar nedeniyle burada çok uzun süre kalabilirler. Arkadaşınız da ikinci gruba giriyor. Genç ve dünyaya bağlı biri öldüğünde ölümü idrak etmesi çok zor oluyor. Biz uyku esnasında astral seyahat ile bu boyuta çıkarız ve tanıdığımız insanların ruhlarını görürüz; onlarla konuşur bazen de hesaplaşırız. Aslında bunu onlar isterler, tıpkı bir mıknatıs gibi kendi hayallerinin içine çekerler. Siz de arkadaşınızın hayallerinin içinden geçmiş ve ruhsal boyutta bir hesaplaşma yaşamışsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA