Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

06.05.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Shems Nur
Merhaba.Babam beni ruyasinda olu olarak gordu.ben kizim 16 yasindayim.yeni olen babaamnemide sag olarak gordu.benim icin agliyordu .babamda oyle.sonra babam babaannemin elinde resim gordu.olen babaannem babama benim esyalarimdan biri oldugunu soyledi.resimde bir hayvan resmiydi.zurafa ya zebra gibi bisey.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yeni ölenlerin ruhları bir ara boyutta belli bir süre beklerler. Bu süreçte hayaller aleminde yaşarlar. Tıpkı yaşadıklarındaki gibi olayların içinde bulunurlar ama tek fark bunların gerçek olmamasıdır. Çoğu kez kendi yarattıkları hayallerin içinde üzülürler ya da mutlu olurlar. Bu hayallerin hemen hemen hepsi vicdani yüzleşmeler, pişmanlıklar, endişeler ve acılarla ilgilidir. Mutlu edici şeylere çok az rastlanır. Yaşayan insanlar uyku esnasında bu ara boyuta çıkarak ölülerin hayallerinin içinden geçerler. Babanız da annesinin hayallerinin içinden geçmiş. Gördükleri onun endişeleri ile ilgili şeyler. Bu rüyalar haberci değil, merak edecek bir şey yok; size bir şey olmayacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA