Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

05.04.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Gülay kaya
Rüyamda bir ay önce vefat eden kardeşimi 3 defa evlenirken görüyorum kendisini takım elbiseli görüyorum gerdek gecesi kıza kızgın davranıyor kızın aileside orada kardeşimde gelip bizimle oturuyor o arada bizde yemek telaşına giriyoruz ama aradıgımız hiç birşey yeterli olmuyorhepsı az gelıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Kardeşinizin ölümü henüz çok yeni. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkarlar. Kardeşinizin ruhu da şu anda orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Adeta bunların içinde yaşar diyebilirim size. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Siz kardeşinizin hayallerinin içinden geçiyorsunuz sürekli. Demek ki kendi evliliğini hayal ediyor ama nedenini ben bilemem. Onun yaşamı ile ilgili bir nedeni olmalı. Şimdi o kendi durumuna anlam veremiyor çünkü öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra kardeşinizin ruhu kendi kendini iyileştirecek, durumunu idrak edecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak. Bedensizken yapabildiklerini keşfedince ölmenin yeniden doğmak olduğunu anlayacak. Bu aşamadan sonra süratle ölüler katına çıkacaktır. Ondan sonra onu yalnızca haberci rüyalarda göreceksiniz. Haberci rüyalarda ölüler genelde susarlar, konuşsalar bile bir kaç kelime söylerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA