Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

15.01.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Aydın yıldırım
Ölmüş Babamı Gördüm Gözleri Kızarmıştı. Niye Kızarmış Diye Sordum Topraktan Dedi.babam Bir Yerden Geliyordu, Kimi Gördün Dedim Herkesi Gördüm Dedi Bir De Ölmüş Amcamın Bana Selam Gönderdiğini Söyledi.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanızın ölümü henüz çok yeni. Şu anda kendi bedeninin toprak altında olduğunu yeni farketmeye başlamıştır. O nedenle gözlerinin kızarıklığına topraktandır demiş size. Ölülerin ruhları vefatın sonrasında bedenden ayrılarak bir ara boyuta çıkar. Babanızın ruhu da orada ve belli bir süre de orada kalacak. Bu ara boyut bir hayaller alemidir. Ölünün geçirdiği hayat ve bu hayata ilişkin hayaller, yanılgılar, acılar, pişmanlıklar bir bir gözünün önünden geçer. Adeta bunların içinde yaşar diyebilirim size. Ve biz uyku esnasında bu hayallerin çekim alanına girerek onların yanına gider geliriz. Siz babanızın hayallerinin içinden geçmişsiniz. Şimdi o durumuna anlam veremiyor çünkü öldüğünü kabullenmesi henüz mümkün değil. O boyutta hayaller o kadar güçlüdür ki ruh öldüğünü anlayamaz, kendini rüyada zanneder. Kıvranır, uyanmaya çalışır ama yapamaz. hepimiz bu aşamadan geçeceğiz. Bir süre sonra babanızın ruhu kendi kendini iyileştirecek, durumunu farkedecek ve hatta özgürlüğün tadına varacak, bedensizken yapabildiklerini keşfedecek. Bu aşamadan sonra süratle ölüler katına çıkacaktır. Ondan sonra onu yalnızca haberci rüyalarda göreceksiniz. Haberci rüyalarda ölüler genelde susarlar, konuşsalar bile bir kaç kelime söylerler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA