Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

24.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen alikrtln
9AY EVVEL VEFAAT EDEN RAHMETLİ DEDEMİ GÖRDÜM AYAĞI KESİK VAZİYETTEYDİ...DAHA ÖNCESİNDE DE COCUKLUK ARKADAŞIMI GÖRDÜM SONRASINDA DEDEMİ GÖRDÜM YATAKTA UZANIYORDU Bİ AYAĞI BİLEĞİN Bİ KARIŞ ÜSTÜNDEN YANINDA DURUYORDU YOKTU DİYEBİLİRİM YANİ AMA AYK OIRDA DURUYO TAKILI DEĞİLDİ....COCUKLUK ARKADAŞM HANIMINLA EVİNDE OTUR UYOR Bİ MERDİVEN VAR ORDAN CIKIP BANA BİŞEY VERMEMİ SÖYLEDİ MERDİVENDEN CIKTIM İNDİĞİMDE BİRİ BENİ KOŞTURUYORDU AMA YAKALANMADIM ARDINDAN DEDEMİ GÖRDÜM TUHAF Bİ RUYA OLDU HAYIR OLSUN
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Dedenizin vefat henüz çok yeni. Onun ruhu şu anda ara boyutta. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yeni ölenler hakkında yaptığım yorumları okuyun lütfen. Dedenizin ruhu kendini çaresiz hissediyor olmalı, bedeninin çürümesi ruhları korkutur ve bu ayaklarının, kollarının koptuğunu düşünürler. Siz dedenizin hayallerinin içine girmişsiniz. Arkadaşınızı gördüğünüz kısım gerçek rüya sanırım koşma esnasında ruhunuz bedeninizden ayrılarak ara boyuta geçti. Bu duruma astral seyahat diyoruz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA