Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

03.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen onur sıgındere
Merhaba eşim geçtiğimiz eylül ayının 11 inde vefat etti.Eşimin gözleri hariç hasta halini görüyorum.Gözlerinin altı kan oturmuş kıpkırmızı beni görünce kalkmaya çalışıyor bende korkuyorum.Dudakları kanlı yere tükürüyor.Sonra eşimi çok güzel giyimli yakışıklı genç halini görüyorum elini uzattı bana senide götürüyorum dedi eşimin o halinden etkileniyorum uzatıyorum elimi.sonra gitmemek için ayak diretiyorum.vefat etmiş çocukluk arkadaşımla annesini görüyorum onlar yardım etmiş gitmememe sanki
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Siz bana daha önce de yazıyordunuz, adınızı hatırlıyorum. Eşinizin vefatı henüz çok yeni, o kendi ölümünü henüz tam anlamı ile idrak etmiş değil. Şaşkınlık içinde olduğundan emin olabilirsiniz. Yeni ölenlerin ruhları ölümle yaşam arasında bir ara boyutta dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl süre ile kalırlar. Bu süreçte ruhun, dünyada yaralanan enerjisi iyileştirilir, ölümü idrak etmesi sağlanır ama en önemlisi bu süreçte yaşanan vicdani yüzleşmedir. Ve ruh hazır olduğunda ölüler katına geçer. Bu zaman zarfında eşinizi gördüğünüz rüyalar haberci olmayacaklar, ölüler katına çıkınca onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz ve genellikle pek konuşmayacak. Eşiniz şu anda kendi yarattığı bir hayal dünyasının içinde. Onu bir hasta, bir genç, bir güzel, bir yorgun ve üzgün görmenizin nedeni budur. Çünkü siz onun hayallerinin içine giriyorsunuz, sizi kendine çekiyor. Sizinle ayrı kalmamak için de sizi yanına çağırıyor. Onun yanına gitmeye gönüllü olmayın, sizin ziyaretleriniz onun ara boyutta kalış süresini uzatır. Çünkü dünya ile bağlarını kopartmayan hiç bir ruh ara boyuttan çıkamaz. Umarım size yardımcı olabilmişimdir. Yine bir sorunuz olursa burada olacağım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yaptığım diğer yorumları okumanızı da tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA