Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

02.11.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ayak Humbatli
Rüyamda babamla ablamı bekliyoruz geliyorlar arabadan indiklerinde herkes şokta cünki ölmüş amcam da iniyor arabadan bu amcam mı??? diye soruyorum görüşüyoruz sol tarafından bakıncayandan genc haliyle gözüküyor sağdan bakınca ölmeden önceki hasta haliyle sora annem diyorki bu adam amacına cok benzediği icin getirdik buraya teyzene ve cocuklarina sürpriz olsun amcan dirilipde geldi sansınlar diye
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Amcanız son kez sizi ara boyuta çekmiş. O artık değişmiş, bir yüzünün gençleşmesi ruhunun ölüler katına çıkmak üzere olduğunun işaretidir. O yeniden doğacak ama ne zaman ve nasıl bilemem. Gençleşmesi de bu yüzdendir. Yeni ölenler uzun bir süre ara boyutta kalırlar. Bu konuda yaptığım diğer yorumlarımı okumanızı öneririm. Böylece yeni ölenlerin yaşadıkları süreci anlarsınız ve rüyayı daha anlamlı şekilde kafanızda yorumlayabilirsiniz. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yorumlarıma ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA