Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

05.10.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kezban
Merhabalar,ben 4 gun once olen esimi gordum.Kizlarima babaniz oldu diyorum,onlar ise bana cikti gitti diyolar.Bende hastaneden cikti gitti olur o diyorum.Esyalarini toparliyorum,evden atamadan esim sirtinda yuk camur icinde eve surune surune geldi.Yemek yedirdim,yediklerini kanla beraber kustu.Sonra banyoya getirip yikadim,temizledim.Yikandiktan sonra kosarak evden kosarak cikti.Ezan okunuyordu,rahmetli kayinvalidemde kizlarimla birlikte yerde oturup yemek yiyordu.Bu ruyami yorumlarsaniz sevinrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun, acınızı içimde hissettim. Eşinizin ruhu şimdi bir ara boyutta ve dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kadar o bölgede kalacak. Şimdi bedeninden yeni ayrıldığı için çok şaşkın ve üzgündür. Durumunu henüz idrak edemiyor ve sizlere ulaşmaya çalışıyor. Siz uykunuzda ara boyuta çıkmış ve onun hayallerinin içinden geçmişsiniz. Daha doğrusu onun enerjisi sizi oraya çekmiş. Biz ara boyuta sık sık çıkarız aslında ama bunu rüya zannederiz. Eşinizin ruhu şu anda kendi hayallerinin içinde yarattığı bir dünyada yaşıyor, ara boyut bir mekandan çok bir hal'dir. Zor bir dönem ama yavaş yavaş iyileşecek, ölümü idrak edecek, yaraları sarılacak, vicdanı ile yüzleşip negatiflikten arınınca saf enerji kimliğine geri dönecek. Bu aşamadan sonra ölüler katına çıkacak ve bireysel kimliği yok olacak. Ondan sonra onu sadece haberci rüyalarda göreceksiniz. Şimdi gördüğünüz formda henüz süptil (geçirgen) bedeni bile üzerindedir. Siz ne kadar üzülürseniz ve ağlarsanız o orada bunu o kadar şiddetli hisseder ve dünyaya daha çok bağlanır, iyileşmesi zorlaşır. O nedenle ölüleri özgür bırakmak lazım, mümkün olduğunca az enerji gönderin ona. Gördüklerinize gelince; onlar onun hissettikleri, kendi yorumu, durumunun şekilsel hali hatta. Kan kusuyor, çamurda sürünüyor yani acı çekiyor. Hepimizin yaşayacağı bir süreç bu, kutsal kitaplarda kabir azabı denilen zaman dilimi. Sabırlar diliyorum size. Yine soracağınız bir şey olursa ben cevaplamaya hazır olacağım. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA