Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

29.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hanibal
Yigenim13 yaşında,rüyasında annesinin yatak odasında,annesi babası ve kendisi yatıyorlarmış.babası yattıgı yerden kalkıp bagırıyor yigenimin karnına parmagı ile bastırıyormuş ve tekrar yatıyormuş bunu iki defa tekrarlamış.yigenim çok etkilenmiş babası yeni öldü,teşekürler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babasının ruhu, yaşamla ölüm arasında bir ara boyutta henüz. Dünya zamanı ile yaklaşık 2 yıl bu bölgede, kendi hayallerinin içinde yaşayacak. Bu süreci kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabına benzetebilirsiniz. Ruh burada ölümü idrak eder, dünyevi hayatta zarar gören ruhu iyileştirilir ve vicdani yüzleşmeler yaşar. Yeğeninizin babası hala ölmediğini ailesine ispat etmeye çalışıyor, o nedenle kızını dürtmüştür. Aslında yeğeninizin ruhu ara boyuta çıkmış ve babasının hayallerinin içinden geçmiş, onun düşüncelerini görmüş. Ara sıra bunu yaşayabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA