Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

12.09.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Esen Melike
Oncelikle ruyamda 1 hafta once ölen yengemi gördüm ben yengemgile gidiyorum ve yengem camdan dışarıya bakıyo kızına soruyorum kızı annemini geri gonderiyorlar helallik alması icin diyor ve gece saat 2 ben yengem ve kızı mezarlığa gidiyoruz yengem mezarın icine girip kayboluyo
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Yengenizin ruhu şu anda bir ara boyutta. Dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl o hal içinde kalacak. Bu boyut rüyalar alemi gibidir. Ruh burada ölümü idrak eder, bedenliyken yaşadığı tecrübeler nedeniyle enerjisinde oluşan yaralar iyileştirilir ve vicdanı ile yüzleşir. Kutsal kitaplardaki kabir azabı tanımı ara boyut için yapılmış olabilir. Yengeniz bu aşamada sevdiklerine ulaşmaya çalışacaktır. Siz uykunuzda astral seyahat yaparak ara boyuta çıkmışsınız. Bunu hepimiz yaparız ama genellikle hatırlamayız. Yengenizin hayallerinin içinden geçmişsiniz. O şimdi şaşkınlık içinde. Bundan sonra da onu benzer şekillerde görebilirsiniz. Bu konuda önceden yaptığım yorumları da okumanızı tavsiye ederim. Arama bölümüne "yeni ölen" "astral seyahat" yazarak yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA