Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

03.08.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yolcu34
İyi akşamlar nen babamı kaybedeli 13 gün oldu üç gün önce babamı dirilmiş gördüm şöle ben ablam babam hastanede serumla yatıyoruz babam hep çırıl çıplak annem başımızda bize bakıyo ben babama soruyorum sen topraktan nasıl çıktın çıkardılar işte diyo sonra babam annemin üzerine çullanıyo cinsel ilişki için sonrasında bana geliyo aynı istekle ben ayagınla cinsel organını itiyorum ve bana diyoki ya niye itiyosun ya bişey olsa. Uyanıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanız sağlığında da size cinsel istismarda bulunuyordu sanırım. Yeni ölenler, bizim zamanımızla yaklaşık iki yıl boyunca, ölümle yaşam arasında bir bölgede bekletilirler. Bu durum kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı ile adlandırılabilir. Çok zor bir süreçtir. Ruh, bu aşamada kendi vicdanı ile yüzleşir, ölümü idrak etmeye çalışır ve günahlarının bedelini öder. Bu bölge bir mekandan çok bir hayal alemidir. Ruh burada sürekli geçip giden hayallerin içindedir. Çoğu kez sevdiklerini bu hayallerin içine çekerek hem kendine hem de onlara ölmediğini ispat etmeye çalışır. Babanız şimdi bu durumda. Yaptıkları kendini bedenli zannettiğinin işareti, zaten başka türlüsü de mümkün değil. Bu konuda çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak yaptığım diğer yorumları da okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA