Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

29.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dilara erdemir
Merhabalar. Ben 18 yaşındayım ve bundan 1 yıl önce babamı kaybettim. Rüyamda ise babamı gördüm. Babamın göz bebeğinde göz bebeğinin etrafında falan kanlanmalar oluyordu ve kırmızı lekeler çıkıyordu. Bunu farkettiğimde ise çok huzursuzlanıyordum ve doktor arıyordum. Sanki gerçek gibiydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanızın vefatı yeni, onun ruhu henüz ara boyutta. Bu boyutta ruhlar bedenli olduklarını düşünürler ve öldüklerini kabul etmezler ama olanlara da bir anlam veremezler. Tam bir bilinça hali yoktur, bir rüya aleminde yaşarlar. Zor bir süreçtir. Bu süreçte, biz yaşayanlar ara boyuta çıkarak onları bazen görürüz. Onlar bunu isterler, bizi kendilerine çekerler. Babanız yaşadıklarını anlamsız buluyor ve hasta olduğunu zannediyor olmalı. O nedenle onu o halde görmüşsünüz. Gördükleriniz onun hayalleri. Yeni ölen ruhların yaşadıkları hakkında çok yorum yaptım. Arama bölümüne "yeni ölen" yazarak eski yorumları okumanızı tavsiye ederim. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA