Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

03.07.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Cigdem cicek
Babam vefat etti .ruyamda tabutun icinde defalarca baba diye seslendim en sin siddetli bir ses tonuyla baba dedim gozlerini acti tabuttan kalkti babam bana bakti babamin oldugunun farkindayim babama biseyler hissetmedinmi can bedenden cikinca oda bana dedi bisey hissetmedim temiz bir gomlek pantolon vardi oylece yok oldu babam 10.06.2015 te vefat etti tesekkurler
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Babanızın vefatı çok yeni, başınız sağolsun. Onun ruhu henüz ara boyuttadır. Burada ölümü idrak edinceye ve enerjisini il günkü haline getirinceye kadar, dünya zamanı ile yaklaşık iki yıl kalacak. Ara boyut bir mekan olmaktan çok bir hayal dünyasıdır. Ruhlar burada her düşündüklerinin tezahürüne tanık olurlar ve şaşırırlar. Hayallerin ve gerçeklerin gidip gelmesi onların da çok değişik bir ruh haline bürünmelerine neden olur. Bu hayallerin bir çoğu dünya hayatı ile ilgilidir ve hem kendilerine hem de sevdiklerine ölmediklerini ispat etmeye çalışırlar. Siz uykunuzda ara boyuta çıkmışsınız, ruhunuz onun ruhunu aramış ama babanız daha hayal aşamasında bile değil, aynı tabutun içinde yatar gibi yatıyor. Siz onu uyandırmışsınız. Belki bundan sonra da onu rüyalarınızda görürsünüz, bunların çoğu sizin ruhunuzun ara boyuta yaptığı ziyaretlerin yansıması olacaktır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA