Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

27.06.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kemun kemun
Sevgili Kahin rüyamda bordo renkli bir apartmanın merdivenlerini çıkıyorum . Bir katta korkuluklar ile kapatılmış merdiven . Orayı da geçiyorum. Evimize giriyorum 10 ay önce vefat eden kardeşimi orada saklanirken buluyorum. Yaşıyormus ama dinlenmek istediği için herkese yalan söylemiş aslında. Eşiyle hepimizi kandirmislar falan. Yorumunuzu rica ediyorum teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Kardeşinizin ruhu, bedeninden ayrıldıktan sonra ara boyutta bir süre kalacak. Bu süreçte ölümü kabullenecek, yaraları sarılacak ve vicdani yüzleşmeler yaşayacak. Hem cennet hem de cehennem bu boyutta; kutsal kitaplarda adı geçen kabir azabı budur.Bu boyut bir mekan değil hayal dünyasıdır. Ruhlar burada kendi hayallerinin içinde azap ve mutluluk yaşarlar. Ölümü kabul edemediklerinden sevdiklerine ulaşmak isterler ve onları kendi hayallerine çekerler. Bizler de uyuduğumuzda, bedenimizden kısa süre ayrılarak bu boyuta geçeriz. Ama ruhumuz, gümüş kordon adı verilen bir bağ ile bedene bağlı kaldığından tekrar, şiddetle bedene çekiliriz. Bunlar anlık şeyler ama bu arada ara boyuttaki hayallerin içinden geçeriz. Siz de kardeşinizin hayallerinin içinden geçmişsiniz. O henüz öldüğünü idrak edemiyor, kendisinin saklandığını zannediyor olmalı. Bu konuda eskiden yaptığım yorumları da okuyarak daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA