Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

15.01.2015

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tuna aslan
Rüyamda karadenizde bir yere giderken eşimle bir alışveriş merkezine giriyoruz. Ve yol soruyoruz. Dar olan yoldan gitmeyin sorun yaşarsınız diyor bir amca. Sonra yola çıkıp ağaçlık bir vadi ve berrak ve köpüklü akan bir çay kenarında cenaze töreni oluyor ve çok sığ bir mezar kazılıyor ve içinden babannem(ö:2003) gözüküyor. Ölen de dedem miş(2014 ocak) ve babaannem onun için kenara çekiliyr ve yanına dedem yatıyor ve sarılıyorlr. Sonra dedem kalkıp bana bende 60tl vardı bu 150tl neredn geldi diyr
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri En rüyanızı yorumlayacağım ama ne demek istediğimi anlayabilmek için arama bölümüne "yeni ölen" yazarak, yeni ölen ruhların yolculuğu hakkındaki açıklamalarımı okuyunuz. Siz ve eşinizin önünde bir yol ayrımı var. Sizi uyarmışlar; zor olanı seçmeyin, açık, net ve basit görüneni tercih edin. Bu seçim sizi mutlu biri olmaya yöneltecek. Ölen dedenizi gördüğünüz bölüm bambaşka bir rüya aslında. Orada bir rüyadan bir rüyaya geçiş söz konusu. Dedenizin ruhu öldüğünün yeni farkına varmış. Belki de ara boyuttaki süresi dolmak üzeredir, eşine sarılması bu yüzdendir. Ancak hala maddi dünyadan tam olarak kopamamış, parayı araması bunu belli ediyor. Dediğim gibi, ölülerle ilgili yorumlarımı okuyun lütfen. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA