Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

17.09.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Jade
Rüyamda anneme bir paket sigara verdim anne bu daha az zararlı bunu iç diyrum oda aldı annem 2 yıl önce vefaat etti kanserden yemek borusu kanseriydi daha sonra annemi beyaz bir elbiseyle sık bir yemek masasında gördüm terliyodu bende elimde yalpaze vardı onla serinletmeye calıştım birden bir rüzgar esti klima gibi böyle bitti rüyam lütfen yorumlarsanız cok sevinirim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Öncelikle başınız sağolsun. Kanser zor bir hastalık anneniz bu acılı hastalığın izlerini ruhu ile birlikte ara boyuta taşımış olmalı. Ama beyaz giymesi artık acılarının son bulduğunu söylüyor. Esen rüzgar onun ebedi istirahate çekileceğinin habercisi. Ben ölümden sonra yaşananlarla ilgili çok yorum yaptım. Onları okumanızı öneririm. Arama bölümüne "yeni ölmüş" "yeni ölen" yazarak eski yorumlara ulaşabilirsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA