Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

18.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen mine
Bir ay once ölmüş babamı gördüm. Ölüydü ve ben onu görebiliyorum. Aramızda dolaşıp duruyordu.ilk başında çok sevindim gördüğüme. Bir an Yasarken sinirlendigindeki yuz ifadesiyle karsilastim.Konuştukça dolaştıkca birsürü sonra korkmaya başladım. Babam gibi davranmiyordu. Çok korkmaya başladım .kaskati kesildim. Kaybolmus gibi ne yapacağını bilemiyormus gibi. Babam hayattayken beni korur kollar bir dediğimi iki etmezdi. Biz birbirimizi cok severdik.Şaşkın ve merak içindeyim nedir bunun anlami
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Babanız şu anda bir ara boyutta ve ölümünü idrak etmiş durumda değil. Siz onun hayallerinin içine girmişsiniz. Daha doğrusu sizi oraya çekmiş. Değişik davranması korku, şaşkınlık ve üzüntü içinde olmasından kaynaklanıyor. Yeni ölenlerinin ruhlarının yaşadığı yolculuk üzerine çok yorum yaptım. Arama bölümünü kullanarak aynı başlık ile arayıp onları okumanızı tavsiye ediyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA