Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA YENİ ÖLEN YAKINLARIMIZI GÖRMEK

11.08.2014

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yeni hayat
30 gün önce annemi kaybettim. Rüyamda köydeki bahçeli evimizin 3. teras katından Annem babamben beyazgüneşli ortamda ayakta bahçeyi seyrediyoruz.sağ taraftan beyazaçık renkli kıyafetlerle sıra halinde bir grup100 kişinin üzerinde misafir geliyor.Annem için geldiğini düşünerek iniyoruz.bahçenin solnda 6adet masnın kurulu oldğu ve aileninoturduğnu göryorum. snra misafirleri babm karşlyor.annem ben bahçedediğer yöneyürüoruz annem komşdan bohçasnı alcğını söylüor.sen yorulma ben alrm diyorm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Başınız sağolsun. Annenizin ruhunun yaşadığı hayallerin içinden geçmişsiniz. Muhtemelen sizi ara boyuta kendi geçişlerinin içine çekmiştir. Ölülerin ruhlarının yaşadığı yolculuğu çok kez yazdım. Arama bölümünü kullanarak "yeni ölen" "yeni ölmüş" "yazıp çıkan yorumlarımı okuyun. Bunlar size annenizin ne durumda olduğu konusunda bilgi verecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA